O nas

Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem świadczącym usługi doradztwa energetycznego w zakresie optymalizacji kosztów i zużycia energii elektrycznej oraz gazu ziemnego. Zajmujemy się wykonawstwem w obszarze elektrotechniki od naszej specjalizacji, którą są układy kontrolno-pomiarowe (liczniki energii) poprzez instalacje elektryczne, oświetleniowe oraz wiele innych wyzwań jakie stawiają nam klienci.

Nasz cel

Budowanie długofalowych relacji biznesowych oraz dostarczanie wysokiej jakości usług. Zachowanie optymalnych kosztów dopasowanych do sektora przedsiębiorstw i jednocześnie nie zapominając o wsparciu gospodarstw domowych. Nasze usługi opieramy o wykwalifikowany personel zdolny utrzymać jakość, terminowość i kreatywność przy realizacji projektów. Naszym równorzędnym celem jest darmowa edukacja społeczeństwa w zakresie wykorzystania energii elektrycznej.
Grzegorz Mendel

Grzegorz Mendel

Właściciel
Ekspert w zakresie tworzenia i w realizacji polityki energetycznej. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowej spółce przy optymalizacji umów energetycznych oraz opracowania instrukcji efektywnego korzystania z urządzeń elektrycznych w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Zapewniał ciągłość dostaw energii w ponad 400 restauracjach w Polsce.